Awarie sieci kanalizacyjnej należy zgłaszać pod nr tel. 71 384 17 19 lub 881 225 661 na Oczyszczalnię Ścieków w Miliczu. Telefon czynny całą dobę.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Szanowni Mieszkańcy Żmigrodu,

w związku ze zmianami przepisów prawa (ustawa Prawo Wodne), odprowadzanie wód opadowych i roztopowych do wód, poprzez sieci kanalizacyjne, rodzi obowiązek ponoszenia opłat za usługi wodne.


Spółka zobligowana jest do zweryfikowania wszystkich nawierzchni utwardzonych, w tym także powierzchni dachów, z których wody opadowe i roztopowe odprowadzane są do kanalizacji.

Mając na uwadze powyższe, uprzejmie informujemy, że Spółka PGK „Dolina Baryczy” w najbliższych dniach roześle do Państwa Ankiety wraz z załącznikiem mapowym i wyliczoną powierzchnią dachu oraz nawierzchni utwardzonej, z których wody opadowe i roztopowe trafiają do sieci kanalizacji deszczowej.

Jeśli nie zgodzą się Państwo z wyliczeniami dokonanymi przez Spółkę, będą Państwo mieli możliwość dokonania korekty. Skorygowane i podpisane Ankiety należy dostarczyć w ciągu 14 dni do siedziby Spółki osobiście, drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (skan dokumentu), bądź za pośrednictwem operatora pocztowego wykorzystując załączoną kopertę (koszt przesyłki przeniesiony na Spółkę).

W celu ułatwienia Państwu dopełnienia wszelkich formalności, uprawniony pracownik Spółki, w dniach 14-23.02.2018 r., będzie pełnił dyżur również w Urzędzie Miejskim w Żmigrodzie.

Szczegółowych informacji i wyjaśnień udzieli Państwu: p. Agnieszka Kużaj - Kierownik Działu Technicznego i Realizacji Inwestycji,

pod numerem telefonu 71 38 40 987, wew. 27.

Z poważaniem

Sabina Misiak

Prezes Zarządu
PGK „Dolina Baryczy” sp. z o.o.

Uwaga! 14 sierpnia PGK Dolina Baryczy będzie zamknięte. Pracownicy będą odrabiać ten dzień 23 września 2017.
Za utrudnienia przepraszamy.

reklama nowa cena

---

platforma zakupowa

---

dane osobowe

e faktura

PGK Dolina Baryczy © 2020 - MultiMediaPro Tomasz Pawlak