Awarie sieci kanalizacyjnej należy zgłaszać pod nr tel. 71 384 17 19 lub 881 225 661 na Oczyszczalnię Ścieków w Miliczu. Telefon czynny całą dobę.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Szanowni Mieszkańcy Żmigrodu,

Ze względu na ogromne zainteresowanie, uprzejmie informujemy, że przedłużamy dyżury pełnione przez pracownika Spółki w Urzędzie Miejskim w Żmigrodzie.

W celu ułatwienia Państwu dopełnienia wszelkich formalności związanych z odprowadzaniem wód opadowych i roztopowych z nieruchomości, w miesiącu marcu - w każdy wtorek i piątek, uprawniony pracownik Spółki, w godzinach 8.00 – 12.00 będzie pełnił dyżur w Urzędzie Miejskim w Żmigrodzie (II piętro, referat ROŚ).

Serdecznie zapraszamy!

pgk logo Szanowni Mieszkańcy Milicza, 

                   Sławoszowic, Wszewilek oraz Sułowa,

 

w związku ze zmianami przepisów prawa (ustawa Prawo Wodne), odprowadzanie wód opadowych i roztopowych do wód, poprzez sieci kanalizacyjne, rodzi obowiązek ponoszenia opłat za usługi wodne.

Spółka zobligowana jest do zweryfikowania wszystkich nawierzchni utwardzonych, w tym także powierzchni dachów, z których wody opadowe i roztopowe odprowadzane są do kanalizacji.

Mając na uwadze powyższe, uprzejmie informujemy, że Spółka PGK „Dolina Baryczy” w najbliższych dniach roześle do Państwa Ankiety wraz z załącznikiem mapowym i wyliczoną powierzchnią dachu oraz nawierzchni utwardzonej, z których wody opadowe i roztopowe trafiają do sieci kanalizacji deszczowej.

Jeśli nie zgodzą się Państwo z wyliczeniami dokonanymi przez Spółkę, będą Państwo mieli możliwość dokonania korekty. Skorygowane i podpisane Ankiety należy dostarczyć w ciągu 14 dni do siedziby Spółki osobiście, drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (skan dokumentu), bądź za pośrednictwem operatora pocztowego wykorzystując załączoną kopertę (koszt przesyłki przeniesiony na Spółkę).

Szczegółowych informacji i wyjaśnień udzielą Państwu:

- p. Agnieszka Kużaj - kierownik Działu Technicznego i Realizacji Inwestycji, pod numerem telefonu 71 38 40 987 wew. 27;

- p. Adam Chołodecki – Specjalista ds. technicznych, pod numerem telefonu 71 38 40 987, wew. 24.

 

Z poważaniem

Sabina Misiak

Prezes Zarządu

PGK „Dolina Baryczy” sp. z o.o.

reklama nowa cena

---

platforma zakupowa

---

dane osobowe

e faktura

PGK Dolina Baryczy © 2020 - MultiMediaPro Tomasz Pawlak